Nurkowanie Hurghada

Najlepsza baza nurkowa w Hurghadzie

Nurkowanie Hurghada zaprasza do odkrywania niezapomnianego podwodnego świata Morza Czerwonego. Codziennie oferujemy różne wycieczki nurkowe i kursy, abyś mogł przeżyć niewiarygodną podwodną przygodę.
Nasze wycieczki na statku obejmują transfer z hotelu i powrót, dwa nurkowania w różnych miejscach nurkowych, a także ciepły  lunch  i wszystko to połączone z dużą ilością zabawy.
Nasze jednodniowe wycieczki są odpowiednie dla wszystkich, zarówno dla zaawansowanych, jak i początkujących.


Nurkowanie Hurghada – nasza oferta


  • Nurkowanie w Hurghadzie oznacza pierwszorzędne doświadczenia i bezpieczne nurkowanie.
  • Niezależnie od tego, czy posiadasz licencję nurkową czy nie Nurkowanie Hurghada znajdzie właściwy kurs lub wycieczkę dla Ciebie
  • Nurkowanie w Hurghadzie oferuje kursy nurkowania w języku polskim i opiekę doświadczonych instruktorów, którzy będą odkrywac z Tobą Morze Czerwone.
  • W bazie nurkowanie hurghada możesz uzyskać licencję nurkową PADI lub CMAS lub SDI.
  • Podręczniki są dostępne w języku polskim (OWD, AOWD, Rescue, ...)
  • Nurkowanie w Hurghadzie charakteryzuje się małymi grupami (maksymalnie 4-6 osób). Zapewnia to bezpieczne nurkowanie.
  • Nie potrzebujesz własnego sprzętu, możesz go wypożyczyć u nas w niskich cenach. Kursy nurkowania obejmują sprzęt.
  • Nurkowanie Hurghada oznacza nurkowanie na najwyższym poziomie w atrakcyjnych cenach.
  • W przypadku pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji. Wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie lub e-mailem


SNORKELING

Wyposażony w maskę, fajkę i płetwy unosisz się na powierzchni wody i z zanurzoną  twarzą obserwujesz rafy i ryby skąpane w słońcu.

INTRO

Nurkowanie wprowadzające INTRO pozwoli Ci zobaczyć podwodny świat i zdecydować się na ewentualne dalsze jego poznawanie.

NURKOWANIE

Nurkowania dla zaawansowanych charakteryzują się małymi grupami (maks. 5 osób). Nurkuj przez kilka dni w wielu ciekawych miejscach.

KURSY

U nas możesz rozpocząć kurs w dowolnym terminie. Doświadczeni instruktorzy prowadzą zajęcia w małych grupach a nawet indywidualnie.

Tak spędzamy nasz dzień


Nasze wycieczki odbywają się codziennie

 

• Zaczynamy o 8:00 rano i odbierzemy cię z hotelu
• Łódź wypływa o godzinie 9:00 z portu w Hurghadzie
• Czas podróży ok. 1 godziny (w zależności od miejsca nurkowania)
• Briefing i ważne informacje na temat nurkowania
• Pierwsze nurkowanie
• Lunch
  Siesta
• Briefing i ważne informacje na temat drugiego nurkowania
• Drugie nurkowanie
• Około godziny16:00 łódź ponownie zacumuje w porcie w Hurghadzie
• Powrót gości do hotelu
• Nasi przewodnicy służą pomocą i radą w każdej chwili


O BAZIE NURKOWEJ

 

Z nami masz gwarancję profesjonalnej obsługi, codziennych wypraw nurkowych, kursów nurkowania i nurkowania z rurką.

Nurkowanie Hurghada zapewnia bezpłatny transfer z hotelu do łodzi i powrót do hotelu na terenie Hurghady.


NASZ ZESPÓŁ

MAHMOUD M

nurek z pasją, instruktor nurkowania, fotograf podwodny, zadba byście czuli się zaopiekowani na łodzi i pod wodą

MARTYNA G

Odpisuje na Wasze e-maile, przywita Was w porcie i odpowie na pytania

OCENY KLIENTÓW:

Jola M.

5 

Wydany dnia FaceBook


Własnie wróciliśmy z nurkowania.Jesteśmy bardzo zadowoleni.Pełen profesjonalizm.Mahmoud starał się,abyśmy jak najwięcej zobaczyli.Dziękujemy za pokazanie nam tego piękne innego świata.Mahmoud i Martyna bardzo dobrze się uzupełniają.Trzymajcie tak dalejJola i Jurek z Gdańska.

Adam G.

5 

Wydany dnia GoogleMaps


Gorąco polecam. Świetna ekipa, doskonały kontakt, indywidualne i bezproblemowe podejście do klienta- z powodu problemów z kręgosłupem bałem się zakładać butli i obciążenia na pokładzie. Bez problemu zgodzili się abym zrobił to w wodzie. Wszystkie ustalenia przed i szkolenie w trakcie po polsku. Instruktorzy zabierali klientów pod wodę pojedyńczo. Możliwość zrobienia pod wodą zdjęć które są świetną pamiątką. W trakcie rejsu panuje niemal rodzinna atmosfera, podawany jest smaczny posiłek. Transfer z hotelu punktualny.

Ola P.

5 

Wydany dnia TripAdvisor


 

Martyna i Mahmoud to świetna godna polecenia ekipa. Spędziłam na nurkowaniu z nimi 5 dni i nie żałuję absolutnie żadnej minuty! Od organizacji, przez podejście, udostępniony sprzęt, wyżywienie, owocki, wspólne wieczory aż po nurkowanie- wszystko na najwyższym poziomie ! Do tego wisienka na torcie czyli podwodne zdjęcia autorstwa Mahmouda (przytuliłam ponad 1000). Jeszcze raz- POLECAM :)


BLOG


Lognajnowsze Wiadomości

Egipt Nurkowanie

Nie nurkowałeś jeszcze w Hurghadzie bo znajomi mowią, że nie jest atrakcyjna? Zarezerwuj nurkowanie u nas a my sprawimy ze zmienisz zdanie...

kursy nurkowania egipt

Czy dzieci mogą robić kurs nurkowania? Czy przed  kursem nurkowym musisz iść do lekarza? Te i inne informacje znajdziesz na naszym blogu.

Nurkowanie W Egipcie

Jesteś w Hurghadzie i masz urodziny lub inną rocznicę? Wybierz się z nami na nurkowanie i spędź ten dzień inaczej niż dotychczas.

tauchen hurghada Nurkowanie Hurghada Nurkowanie W Hurghadzie Kurs Nurkowania Hurghada Nurkowanie Hurghada Nurkowanie W Hurghadzie Kurs Nurkowania Hurghada Nurkowanie Hurghada Kurs Nurkowania Hurghada Nurkowanie Hurghada Nurkowanie W Hurghadzie Kurs Nurkowania Hurghada Nurkowanie Hurghada Nurkowanie W Hurghadzie Kurs Nurkowania Hurghada Nurkowanie Hurghada Centrum Nurkowe Hurghada Kurs Nurkowania Hurghada Nurkowanie Hurghada Nurkowanie W Hurghadzie Kurs Nurkowania Hurghada Nurkowanie Hurghada Polska Baza Nurkowa Hurghada Centrum Nurkowe Hurghada Kurs Nurkowania Hurghada Nurkowanie Egipt Nurkowanie Hurghada Nurkowanie W Hurghadzie Kurs Nurkowania Hurghada Nurkowanie Hurghada Polskie Centrum Nurkowe Hurghada Nurkowanie Egipt Kurs Nurkowania Hurghada Nurkowanie Hurghada Kurs Nurkowania Hurghada Centrum Nurkowe Hurghada Nurkowanie W Hurghadzie Nurkowanie Hurghada Kurs Nurkowania Hurghada Centrum Nurkowe Hurghada Polska Baza Nurkowa W Hurghadzie Nurkowanie Hurghada Kurs Nurkowania Hurghada Nurkowanie Egipt Nurkowanie W Hurghadzie Nurkowanie Hurghada Kurs Nurkowania Hurghada Baza Nurkowa w Hurghadzie Nurkowanie Egipt Nurkowanie Hurghada Nurkowanie W Hurghadzie Nurkowanie Egipt Centrum Nurkowe Hurghada Nurkowanie Hurghada Nurkowanie W Hurghadzie Nurkowanie Hurghada Nurkowanie Egipt Centrum Nurkowe Hurghada Nurkowanie Egipt Centrum Nurkowe Hurghada Nurkowanie Hurghada Centrum Nurkowe Hurghada Nurkowanie Egipt Nurkowanie W Hurghadzie Nurkowanie Hurghada Nurkowanie Egipt Centrum Nurkowe Hurghada Nurkowanie Egipt Nurkowanie W Egipcie Nurkowanie Hurghada Nurkowanie W Hurghadzie Nurkowanie Egipt