Грип відступає з Тернопільщини

За останній тиждень в Тернопільській області значно покращилися ситуація з захворюванням на ГРВІ, що свідчить про відступ грипу з території регіону. Повідомляє «Ternopolyanka» з посиланням на Тернопільський обласний лабораторний центр.

Зокрема, минулого тижня серед 100 тисяч населення захворіло лише 336 людей. Варто додати, що протягом 4-10 березня на Тернопільщині зафіксували хворобу в  2 тисяч дітей віком до 18 років. Загалом в області захворіли на грип більше трьох з половиною тисяч людей.

Внаслідок ускладнень від ГРВІ в медичні заклади госпіталізували майже дві сотні людей, з яких – 109 дітей. У хворих, які зверталися до лікарів, виявили грип типу А. Зокрема, його підхопили троє жителів Збаразького району. Тернополяни та жителі області активно вакцинувалися проти грипу – більше 1600 людей вберегли своє здоров’я від респіраторно-вірусних захворювань.

Нагадаємо, що в перший тиждень березня кількість хворих на грип перевищила епідеміологічний поріг. Критична ситуація склалася в Борщівському районі, де захворюваність перевищила норму на 20 відсотків.
Варто додати, що протягом зимового періоду найбільше людей підхопили грип в Бережанському та Зборівському районах, де епідпоріг був перевищений в 1,4 рази. Хоча загалом показник захворюваності в області був відносно низьким. В лютому учнів 21 школи та окремих класів змушені були відправити на карантин.

Слід зазначити, що грип зазвичай починається з таких симптомів як озноб, головний біль, ломота в тілі, почервоніння очей. Якщо ж вам важко дихати, відчуваєте нестачу повітря, необхідно негайно звернутися за допомогою до лікаря, оскільки це може свідчити про дихальну недостатність.

.,.,.,.